Interiors-gallery

GG. apartment

дизайн-проєкт | авторський нагляд

UKRAINE • Kyiv • 2016

Останній поверх

старого будинку 1917 року, що ми з командою (Олександр Малий, Анатолія Баранова) отримали у роботу, мав приєднаний простір горища та загальну площу 212 м2.

“Активностей нам вистачає поза домом, вдома ми повинні відпочивати. Але при цьому дизайн квартири в жодному разі не повинен бути нудним і набриднути через рік” – сказали власники перед початком роботи.

Перший поверх

це загальний простір для сім’ї та прийому гостей: вітальня з каміном, кухня, столова у скляному еркері.

Та дитячі. Одна для дівчаток, одна для хлопців. Сім’я має четверо дітей і ідея виділити для їх галасу окремий поверх всім здалася чудовою.

Біля вікон

ми зробили сидіння. Отвори-хрестики дозволяють теплому повітрю від радіаторів підніматися вгору. Екрани з такими самими отворами та просвітом внизу закривають радіатори, але впускають холодне повітря.

Кухня

частково вбудована під сходи. Вона має стелю на висоту двох поверхів. Щоб простір був пропорційним, у верхній зоні ми підвісили багато світильників-кульок.

І зробили стіну з рослинами на всю висоту. Через кілька років після завершення ремонту на середньому рівні зеленої стіни власники посадили суниці та пряні трави.

Гірка

Ідея з’єднати два поверхи не лише сходами, а і гіркою, була чи не єдиним чітким та конкретним побажанням власників.

ЇЇ влаштування стало справжнім випробуванням як для нас, так і для будівельників. Зважаючи на те, що перекриття між двома поверхами було монолітним і демонтаж навіть невеликої його частини становив загрозу для надійності всієї будівлі, ми були обмежені в місцях для розміщення цього елемента.

Шляхом тривалих експериментів та створення макетів у натуральну величину було виявлено оптимальну форму та розташування. Матеріал виготовлення – метал.

Другий поверх

це приватний простір:

велика спальня з гардеробною та санвузлом, кабінет, гостьова спальня та ванна кімната.

Вікна у даху, 

які ми додали у всіх приміщеннях другого поверху, пропускають багато сонячного світла.

Природнє освітлення є навіть у малих та підсобних приміщеннях, як то гардеробна, пральня чи ванні кімнати.

Санвузли

Квартира має три санвузли: дві душові та ванна кімната. Вони стилістично об’єднані кольорами та шестикутною плиткою з графічними узорами.

Душова першого поверху має захований у тумбі котячий туалет, куди котик потрапляє через круглий з вушками вхід збоку тумби.

Душова другого поверху має стільницю зі спилу дерева.

У ванній кімнаті шестикутні полички на стіні та ажурна папороть (адіантум), що з часом пишно розрослася. Це рослина, що росте у тропічних лісах біля водоспадів, для неї тут чудові умови.

Результат

Інтер’єр став улюбленим домом великої сім’ї.

Його було опубліковано у провідних дизайн-виданнях світу: Design Milk, Contemporist, Dezeen та інші.

Kateryna Goriaieva